Pro koho je MILCON určený?

Pro všechny, které zajímá jak úspěšně podnikat. Pro majitele firem, pro obchodníky, pro živnostníky, kteří chtějí bořit hranice. Pro vedoucí týmů ve firmách.

Je konference MILCON zadarmo?

Ne, konference není zadarmo. Pouze vám nabízíme jedinečný koncept, protože MILCON bude stát za to. Pokud nebudete spokojeni, tak neplatíte (u vstupenek s platbou po konferenci). Pokud jste zvolili platbu předem a víte, že se na konferenci nedostavíte, můžete do 5. 6. požádat o vrácení peněz, nebo vstupenku využít na další akci pořádanou firmou J.I.P. networking s.r.o. Objednávka vstupenky je závazná.

Co když nebudu spokojen/a?
Stačí po skončení konference vyplnit formulář, kam uvedete důvod nespokojenosti a nemusíte platit. V tomto případě se ovšem nemůžete zúčastnit dalších ročníků konference MILCON ani jiných akcí pořádaných společností JIP networking.
Proč potřebujete při objednávce IČO?
Abychom dokázali objednávku spárovat s vaší firmou a abychom měli jistotu, že objednávku myslíte vážně . Pokud potřebujete zajistit individuální podmínky, můžete nám napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými vstupenkami?

Vstupenky jsou rozděleny na tři cenové kategorie:

 1. Základní vstupenka
  sezení v hlavním sále
  parkování ve vzdálenosti 5 minut od místa pořádání konference
  občerstvení během celého dne včetně oběda - formou švédských stolů
  cena 2999 Kč bez DPH
  sleva 500 Kč bez DPH na vstupenku při platbě předem
 2. Rozšířená vstupenka
  sezení na balkoně
  možnost parkování přímo v budově Kongresového centra anebo v jeho přímé blízkosti (5 minut od Kongres. centra - U PRIORU)
  občerstvení během celého dne včetně oběda - formou švédských stolů
  možnost přikoupit degustační večeři s řečníky za 1000 Kč bez DPH (pouze pro 30 osob)
  cena 4499 Kč bez DPH
  sleva 500 Kč bez DPH na vstupenku při platbě předem
 3. VIP vstupenka
  sezení na balkoně
  parkování přímo v budově Kongresového centra
  občerstvení během celého dne včetně oběda - formou švédských stolů
  degustační večeře s řečníky v ceně
  soukromý Prezidentský salónek sdílený s řečníky a s občerstvením
  online přenos z hlavního sálu do prostor soukromého salónu
  možnost diskutovat s řečníky v soukromém salónku
  cena 9 999 Kč bez DPH - nutná platba předem
Mohu se řečníka v průběhu konference na něco zeptat?

Ano, můžete již nyní či v průběhu konference na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ty nejzajímavější dotazy řečníci v závěru konference zodpoví. A navíc - pokud si zakoupíte jednu z deseti VIP vstupenek, budete mít neomezený přístup do Prezidentského sálu, kde budou mít všichni řečníci zázemí a vy si s nimi můžete osobně popovídat.

V čem je konference MILCON tak jedinečná?

Především v tom, že se představí pouze tři řečníci během jednoho dne. Každý řečník má přes dvě hodiny na to, předat vám co nejvíce informací. Díky tomu, že se nejedná o klasickou přednášku, ale formu rozhovoru, přijde i na témata, která byste na jiných konferencích neslyšeli.
Zároveň nabízíme ojedinělý koncept - platbu až v případě spokojenosti po skončení akce nebo garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete pro platbu předem.

Kdo bude akci moderovat?

Moderátorem bude pan Marek Chvátal. Věnuje se především rozhovorům na témata spojená s podnikáním. Za svou desetiletou kariéru jich má za sebou stovky. Jeho rozhovory dokážou jít do hloubky a vystihnout podstatu problematiky.

Proč je konference ve Zlíně?

Vracíme se do kolébky podnikání v ČR - do baťovského Zlína.

Vybrali jsme krásné a elegantní prostory Kongresového centra, které navrhla světová architektka a zlínská rodačka Eva Jiřičná.

Je možné se ve Zlíně ubytovat?

Ano, a můžete si vybrat hned z několika možností. V bezprostřední blízkosti (do 5 minut chůze) se nachází hotel Moskva**** a hotel Garni***. Ubytování si každý účastník zajišťuje sám.

Jak se dostanu na místo konání?

Autobusem nebo vlakem - vlakové i autobusové nádraží najdete v bezprostřední docházkové vzdálenosti od místa konání. Vystupte na vlakové zastávce “Zlín - střed” nebo na autobusovém nádraží ve Zlíně. A pak to už máte jen pár kroků.

K cestě do Zlína můžete využít také MHD z otrokovického nádraží. V pravidelných intervalech zde jezdí linky 2 a 6. V tomto případě vystoupíte na zastávce “Náměstí práce”, která se nachází v blízkosti Kongresového centra.

Autem - Parkovat můžete na třech přilehlých parkovištích. Buď přímo v Kongresovém centru v podzemní garáži (dostupné pouze pro VIP a rozšířené vstupenky, omezená kapacita na 80 míst) nebo na parkovištích s docházkovou vzdáleností cca 5 minut od konání konference. Místo na parkování lze zarezervovat při objednávce vstupenky.

Newsletter

Naši Partneři

Generální partner
Hlavní partneři
Pod záštitou primátora statutárního města Zlína, Miroslava Adámka

Mediální partneři
Partneři

Marek Chvátal
produkce
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vstupenky
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sledujte nás